Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cross Academy

...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
cross academy
CROSS ACADEMY
Üdvözöllek Chichesterben, ebben a varázslatos kis tengerparti városkában. Rengeteg szórakozási lehetőséget találhatsz magadnak, ha jobban szétnézel...A part a romantikus séták tökéletes színhelye, ahogyan az édes kis utcák, a kávézók...Azonban ha kérhetlek este ne nagyon mászkálj egyedül. (...) Városunk legnagyobb nevezetessége a Cross Akadémia, ami már több évszázad óta áll itt és viszi tovább hagyományait. Kétféle képzésre jelentkezhetnek a 15 és 22 év közötti diákok : éjszakai és nappali tagozatra. Az már más kérdés, hogy kit melyikre vesznek fel... Mindenki tudja, hogy valami nincs rendjén. Legalábbis azok, akik egy picit odafigyelnek az apróbb jelekre. Egy-két diák eltűnik és soha nem kerül elő, mások pedig hirtelen nappali tagozatról az éjszakaira váltanak. Mellesleg a két szakra járó diákok sosem érintkezhetnek. Furcsábbnál furcsább dolgok. És kik azok, akik éjszakánként furcsa egyenruhát viselve járkálnak az iskola körül vagy éppen az udvarán? Ha közelebb jössz elárulom a titkot.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
WELCOME


pureblood: 9

vampire: 8

student: 5

guardian: 6

school staff: 1

hunter: 4

outsider: 0






STAFF


Taissa Lowell

Esther Flemming

Adam Holloway
CHATBOX


CREDITS


A „Cross Academy” oldal alapja a Vampire Knight c. anime, de a történetet nem követjük, csak a világleírás, csoportleírás és magának az iskolának, a működése egyezik meg. Az oldal egésze TAISSA LOWELL fejéből pattant ki és lett megalkotva.
PARTNERS



társalgó          Mini10

társalgó          Banner10

 

 társalgó

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
TAISSA LOWELL
pureblood;;
pureblood;;
TAISSA LOWELL


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2012. Jul. 24.

társalgó          Empty
TémanyitásTárgy: társalgó    társalgó          EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 2:22 am

...
Vissza az elejére Go down
https://crossacademy.hungarianforum.com
ERIC J. STINSON
pureblood;;
pureblood;;
ERIC J. STINSON


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Aug. 19.

társalgó          Empty
TémanyitásTárgy: Re: társalgó    társalgó          EmptyHétf. Aug. 20, 2012 7:53 am

társalgó          Tumblr_m6yy9jlqy81rzi3vdo1_500

Esther
Nem szerettem itt lenni. A tanulás részét leszartam mivel a a történelem egy része én magam voltam. Le tudtam úgy élni néhány száz évet úgy hogy alig tanultam. Mármint ez csak akkor igaz ha a tanulás szó klasszikus értelmét vesszük. Leülni, kinyitni a könyvet és tanulni. Én fejlődtem és a fejlődés is tanulás. De az , hogy be vagyok zárva 4 fal közé és vérkapszulákon élek az kifejezetten dühített. Hiányzik az emberi vér. Hiányzik a halálsikoly és az utolsó megvillanás az emberek szemében amikor a lelkük örökre elhagyja ezt a világot. Hiányzott a pumpáló artéria dübörgése amikor megérzik a veszélyt. Ez már-már szinte művészet amit nem sokan értenek. Főleg itt nem. Sok vámpír, mármint a harapottak közül, még életében nem ivott emberi vért. Még nem öltek. Szánalmas. A fajunk felsőbbrendűnek született, hogy az egyetlen olyan fajt ami lényegesen képes az alkalmazkodásra és a viszonylag gyors fejlődésre megritkítsuk. Itt viszont derékbatörik ösztöneinket és a kíméletességre próbálnak tanítani.
Egyet hajlandó vagyok belátni. Az elmúlt húsz évben inkább voltam egy vérengző vadállat mint egy előnyösebb képességű faj méltó képviselője. Mindez természetesen az embereknek köszönhető. Olyan könnyűvé vált eltakarítani egy hullát ebben a rohanó világban, hogy nyugodt lélekkel lemészárolhattam egy épületnyi embert. Akkor sem vette észre senki. Itt viszont érinthetetlenek. Mint a tiltott gyümölcs, viszont annak a történetnek is ismerjük a végét. A gyümölcsöt megették. Részemről csak idő kérdése , hogy mikor tépem fel az artériáját pár 18 éves lánynak akik a lábuk közé is nyugodt lélekkel beengednek majd nemhogy a vérkeringésükbe. Talán majd szükség lesz egy kis győzködésre, csonttörésre.
-Tessék, szivi.-nyomott a kezembe egy pohár vizet Jess miközben lehuppant mellém a kanapéra. Beledobott a vízbe egy kapszulát és egy angyali mosolyt villantott rám.
-Reggel felmegyek hozzád...-mondtam miközben egy ujjal végigsimítottam az arcát.
-Most hess.-mondtam neki ő meg vigyorogva felállt és elriszálta formás kis csípőjét. Nem szerettem a könnyűvérű lányokat. Azokat már jobban csíptem akik tiltakoznak de azért ha senki nem figyel akkor szorosabban odasimulnak mint egy kiscica. Jess jó unaloműzőnek. Másra viszont alkalmatlan és egyébként is harapott. Egy ilyen lányt nem fogadna be a családom. Amikor feloldódott a kapszula megittam az adagokat és a poharat a dohányzóasztalra tettem és eközben a mozdulat közben figyeltem fel egy feltünően dögös lányra. A melletem lévő fotelben pihenő haveromra pillantottam.
-Az ki?-böktem a lányra.
-Esther.-mondta unottan.
-Vezetékneve nincs?-mordultam rá csendesen.
-Esther Flemming.-mondta ugyanolyan hangnemben. Legszívesebben felborítottam volna a fotellal együtt, de most nem akartam, hogy elzárást kapjak ’modortalan viselkedés’ címén.
Vissza az elejére Go down
 
társalgó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cross Academy  :: THE SHOW MUST GO ON :: KELETI SZÁRNY-
Ugrás: