Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cross Academy

...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
cross academy
CROSS ACADEMY
Üdvözöllek Chichesterben, ebben a varázslatos kis tengerparti városkában. Rengeteg szórakozási lehetőséget találhatsz magadnak, ha jobban szétnézel...A part a romantikus séták tökéletes színhelye, ahogyan az édes kis utcák, a kávézók...Azonban ha kérhetlek este ne nagyon mászkálj egyedül. (...) Városunk legnagyobb nevezetessége a Cross Akadémia, ami már több évszázad óta áll itt és viszi tovább hagyományait. Kétféle képzésre jelentkezhetnek a 15 és 22 év közötti diákok : éjszakai és nappali tagozatra. Az már más kérdés, hogy kit melyikre vesznek fel... Mindenki tudja, hogy valami nincs rendjén. Legalábbis azok, akik egy picit odafigyelnek az apróbb jelekre. Egy-két diák eltűnik és soha nem kerül elő, mások pedig hirtelen nappali tagozatról az éjszakaira váltanak. Mellesleg a két szakra járó diákok sosem érintkezhetnek. Furcsábbnál furcsább dolgok. És kik azok, akik éjszakánként furcsa egyenruhát viselve járkálnak az iskola körül vagy éppen az udvarán? Ha közelebb jössz elárulom a titkot.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
WELCOME


pureblood: 9

vampire: 8

student: 5

guardian: 6

school staff: 1

hunter: 4

outsider: 0






STAFF


Taissa Lowell

Esther Flemming

Adam Holloway
CHATBOX


CREDITS


A „Cross Academy” oldal alapja a Vampire Knight c. anime, de a történetet nem követjük, csak a világleírás, csoportleírás és magának az iskolának, a működése egyezik meg. Az oldal egésze TAISSA LOWELL fejéből pattant ki és lett megalkotva.
PARTNERS



part              - Page 2 Mini10

part              - Page 2 Banner10

 

 part

Go down 
+2
ALICE CUTTERIDGE
TAISSA LOWELL
6 posters
SzerzőÜzenet
BECKS HALE
hunter;;
hunter;;
BECKS HALE


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2012. Aug. 23.

part              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: part    part              - Page 2 EmptyPént. Szept. 14, 2012 10:23 am

part              - Page 2 Tumblr_m9jbdzJMAy1requcro1_250

Gintarré

the prettiest


Ginny nem rendíthetetlen. Egyik ember sem az. Még én sem. Ha valaki kellőn kitartó akkor én is el tudok bizonytalanodni. Nem hiszem , hogy éppen egy ilyen törékeny kislány lenne az aki legyőz ebben a játékban. Túl nagy a rutinom már ahhoz.
Tudom miket kell hallania ahhoz, hogy elveszítse a hitét a kapcsolatában a bátyámmal. Csak még azt nem tudom, hogy jó húzás lenne-e szétszedni őket. Gondolom nehéz lépés volt nekik és számomra is szinte teljesen hihetetlen mivel soha nem gondoltam volna, hogy a bátyám képes lesz majd megtenni ezt a dolgot.
Bevallani A Nőnek az érzéseit.
Miatta viszont most nem kaphatom meg amit akarok. Ginny-t. Nem tudom , hogy csak fellángolás-e vagy a kihívást éreztem meg benne de nem tudtam lekattanni a témáról. Minde dühös lesz bár nem gondolom, hogy meglepődik majd.
Nem ellenkeztem. Hagytam, hogy visszatoljon az ülésbe. Végülis mit tehettem volna még? Meg kellett volna ott helyben erőszakolni? Valószínüleg. Meghátráltam és megadtam magam. A 100%-os hajtás nem jött be nála. Akkor máshogyan próbálkozom majd. Egy visszautasítás még nem a vég emberek. Csupán a kezdet. Hogy is szokták mondani? Felkérés keringőre? Talán. Nem emlékszem.
Vártam egy 10 percet kb majd az egyik kezemet lassan közelebb vittem hozzá. Lassan hozzáértem csupasz combjához. Majd finoman rásiklott a kezem. Nem fogdostam , nem markolásztam csak otthagytam. Majd mintha úgy volna rendjén a vállára döntöttem a fejemet.

Vissza az elejére Go down
 
part
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cross Academy  :: CHICHESTER :: KÜLVÁROS-
Ugrás: