Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cross Academy

...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
cross academy
CROSS ACADEMY
Üdvözöllek Chichesterben, ebben a varázslatos kis tengerparti városkában. Rengeteg szórakozási lehetőséget találhatsz magadnak, ha jobban szétnézel...A part a romantikus séták tökéletes színhelye, ahogyan az édes kis utcák, a kávézók...Azonban ha kérhetlek este ne nagyon mászkálj egyedül. (...) Városunk legnagyobb nevezetessége a Cross Akadémia, ami már több évszázad óta áll itt és viszi tovább hagyományait. Kétféle képzésre jelentkezhetnek a 15 és 22 év közötti diákok : éjszakai és nappali tagozatra. Az már más kérdés, hogy kit melyikre vesznek fel... Mindenki tudja, hogy valami nincs rendjén. Legalábbis azok, akik egy picit odafigyelnek az apróbb jelekre. Egy-két diák eltűnik és soha nem kerül elő, mások pedig hirtelen nappali tagozatról az éjszakaira váltanak. Mellesleg a két szakra járó diákok sosem érintkezhetnek. Furcsábbnál furcsább dolgok. És kik azok, akik éjszakánként furcsa egyenruhát viselve járkálnak az iskola körül vagy éppen az udvarán? Ha közelebb jössz elárulom a titkot.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
WELCOME


pureblood: 9

vampire: 8

student: 5

guardian: 6

school staff: 1

hunter: 4

outsider: 0






STAFF


Taissa Lowell

Esther Flemming

Adam Holloway
CHATBOX


CREDITS


A „Cross Academy” oldal alapja a Vampire Knight c. anime, de a történetet nem követjük, csak a világleírás, csoportleírás és magának az iskolának, a működése egyezik meg. Az oldal egésze TAISSA LOWELL fejéből pattant ki és lett megalkotva.
PARTNERS



biológia szertár Mini10

biológia szertár Banner10

 

 biológia szertár

Go down 
SzerzőÜzenet
TAISSA LOWELL
pureblood;;
pureblood;;
TAISSA LOWELL


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2012. Jul. 24.

biológia szertár Empty
TémanyitásTárgy: biológia szertár   biológia szertár EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 2:16 am

....
Vissza az elejére Go down
https://crossacademy.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




biológia szertár Empty
TémanyitásTárgy: Re: biológia szertár   biológia szertár EmptyHétf. Júl. 30, 2012 1:38 pm




→ tonight we are young.

So let's set the world on fire We can burn brighter Than the sun Now I know that I'm not All that you got I guess that I I just thought maybe we could find new ways to fall apart
But our friends are back So let's raise a cup Cause I found someone to carry me home ---------------------------------------------------------------

Bevallom őszintén, sosem voltam egy szentfazék. Nem segítettem át az idős néniket az úttesten, nem dobtam vissza a labdát és hajlamos vagyok elvetni a sulykot, akármiről is van szó. Az csak szerencse, hogy jó sportoló vagyok meg valamicskét értelmes is: ezért választottak ki arra, hogy őrző legyek. Most is az lenne a dolgom, hogy járőrözzek, de… túlságosan utálom a biológia tanárnőt és túlságosan kalandvágyó vagyok.


Ilyenkor senki nem járkál nagyon a folyosókon rajtam meg a társamon kívül. Vagyis járkálna, ha a társam itt lenne. Alex Ambrose Kreuk-ot azonban nem olyan fából faragták, hogy egyedül unatkozzon. Kérem, én társas lény vagyok! A ma esti alkalmi bűntársam Ches.


Az a Ches, aki az egyik legjobb haverom volt, amíg nappalis volt, és ezen most sem akarok változtatni. Nem kellett kétszer mondani, hogy segítségemre legyen ezekben a sötét időkben, amikor csak úgy büntetőfeladatot ad az embernek az a boszorkány. Biztos azt gondolod, hogy totál idióta vagyok… őrzőként betörök egy szertárba egy vámpírral. Így mondjuk egy kicsit tényleg bizarrnak tűnik, de semmi vész, teljesen ura vagyok a helyzetnek. Igen, akkor is ezt mondtam, amikor év elején rajtakapott a barátnőm egy másik csajjal a női mosdóban… a volt barátnőm. Chestől pedig nem félek. Kaptam kiképzést arra, ha egy vámpír megtámad, azonban még nem nagyon volt rá alkalom, hogy ezt kamatoztassam is. Nem mintha nagy álmom lenne, nekem speciel nagyon szimpatikusak az esti tagozatosok. Ezúttal kifejezetten örülök, hogy őrző vagyok – nem mindig olyan mókás a dolog, kevés alvással jár.


- Tutira nem jön senki? – szinte tátogok, alig jön ki hang a számon, ahogy Chesre pillantva megszólalok. Az ajtó előtt állunk, és én csak a tücskök éjjeli ciripelését hallom. A hátizsákomban néha-néha összekoccannak a festékszórós kannák. Az utóbbi hang hamarabb késztet csibészes mosolyra, mint az előző. A beleegyező választ megvárom, majd magabiztosan, meg persze minél halkabban benyitok.


Orromat megcsapja a szertárak jellegzetes szaga. Penész és állott levegő mennyei kombinációja keveredik. Por és piszok mindenütt. Az elénk táruló helyiségben a polcokon teljesen rendszertelenül sorakoznak az üvegcsék, a formaldehidben úszkáló cápaembriók és halak, a kitömött állatok és különféle növények bemutatódarabjai.


- Mondom, hogy teljesen beteg ez a nő – undorodva veszem szemügyre az egyik tintahalat, majd megfogom az üveget és Ches felé közelítek. – Megkóstolod?


THERE IS 363 WORDS IN THE POST. I'M TAGGING CHES. WEARING WHO CARES.THIS TEMPLATE WAS CODED BY MOO MOO MAIZIE?! AT ATF! DONT STEAL.
Vissza az elejére Go down
 
biológia szertár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» KÉMIA SZERTÁR

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cross Academy  :: THE SHOW MUST GO ON :: CROSS AKADÉMIA-
Ugrás: