Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cross Academy

...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
cross academy
CROSS ACADEMY
Üdvözöllek Chichesterben, ebben a varázslatos kis tengerparti városkában. Rengeteg szórakozási lehetőséget találhatsz magadnak, ha jobban szétnézel...A part a romantikus séták tökéletes színhelye, ahogyan az édes kis utcák, a kávézók...Azonban ha kérhetlek este ne nagyon mászkálj egyedül. (...) Városunk legnagyobb nevezetessége a Cross Akadémia, ami már több évszázad óta áll itt és viszi tovább hagyományait. Kétféle képzésre jelentkezhetnek a 15 és 22 év közötti diákok : éjszakai és nappali tagozatra. Az már más kérdés, hogy kit melyikre vesznek fel... Mindenki tudja, hogy valami nincs rendjén. Legalábbis azok, akik egy picit odafigyelnek az apróbb jelekre. Egy-két diák eltűnik és soha nem kerül elő, mások pedig hirtelen nappali tagozatról az éjszakaira váltanak. Mellesleg a két szakra járó diákok sosem érintkezhetnek. Furcsábbnál furcsább dolgok. És kik azok, akik éjszakánként furcsa egyenruhát viselve járkálnak az iskola körül vagy éppen az udvarán? Ha közelebb jössz elárulom a titkot.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
WELCOME


pureblood: 9

vampire: 8

student: 5

guardian: 6

school staff: 1

hunter: 4

outsider: 0






STAFF


Taissa Lowell

Esther Flemming

Adam Holloway
CHATBOX


CREDITS


A „Cross Academy” oldal alapja a Vampire Knight c. anime, de a történetet nem követjük, csak a világleírás, csoportleírás és magának az iskolának, a működése egyezik meg. Az oldal egésze TAISSA LOWELL fejéből pattant ki és lett megalkotva.
PARTNERS



Katedrális Mini10

Katedrális Banner10

 

 Katedrális

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
TAISSA LOWELL
pureblood;;
pureblood;;
TAISSA LOWELL


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2012. Jul. 24.

Katedrális Empty
TémanyitásTárgy: Katedrális   Katedrális EmptyPént. Júl. 27, 2012 2:49 am

...
Vissza az elejére Go down
https://crossacademy.hungarianforum.com
DORY KAREN
vampire;;
vampire;;
DORY KAREN


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 30
Tartózkodási hely : Cross Akadémia

Katedrális Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katedrális   Katedrális EmptyKedd Júl. 31, 2012 12:59 am

Mr.Hemming


Ma ücsörögtem a szobámban és gondolkoztam,hogy miért akarnak az olyan emberek akik tudnak a vámpírokról vámpír lenni. Hiszen kinek jó, az,hogy embert öljél, kinek jó az, hogy halhatatlan vagy és látod,hogy a barátaid meg öregednek és meghalnak, te meg maradsz ugyanolyan fiatal. Meg még az,hogy észre veszik,hogy nem öregedtél semmit és elkel költözni egy másik helyre. Meg hát a vadászok, igen a vámpírvadászok, egész álló nap vadásznak ránk. Így vadászni se tudunk, csak az a szerencse,hogy van vértabletta, ha nem lenne éhen halnánk. Hirtelen haragot éreztem magamban és eldöntöttem, hogy magamra hívom a figyelmet és remélem,hogy az egyik vadász rám talál és megölhetem. Felveszem az éjjelis ruhámat és elindulok a katedrális felé, mert ott mindig van ember és remélem,hogy egyedül lesz. Amikor kiértem a birtokra akkor egyből megcsapott az emberi bűz hiszen ott kukoltak engem a nappalis srácok, megakartam őket támadni de valahogy erőt vettem magamon és tovább indultam. Szépen lassan lépdeltem, hátha hamarabb találkozok vadászokkal. Amikor odaértem a Katedrálishoz akkor szerencsémre láttam,ott egy embert aki egyedül van. A vámpír gyorsaságommal oda futottam az emberhez és elkaptam a nyakát, neki hajítottam a falnak, ekkor meghalok egy fura zajt, már egyből tudtam, hogy egy vadász lesz az.
-Most már elő jöhetsz! Szóltam a vadásznak és vártam, hogy előjöjjön.
Vissza az elejére Go down
ERIC HEMMING
hunter;;
hunter;;
ERIC HEMMING


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Jul. 30.
Age : 41
Tartózkodási hely : Chichester

Katedrális Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katedrális   Katedrális EmptyKedd Júl. 31, 2012 9:37 am

Katedrális Tumblr_m809d4pbWx1r1cmy1o2_250_www.kepfeltoltes.hu_ Katedrális Tumblr_m809d4pbWx1r1cmy1o5_250_www.kepfeltoltes.hu_
to Dory Karen; this set; 603 words
Öntök egy pohár ásványvizet magamnak és egyszerre gurítom le az egészet. Kézfejemmel letörlöm ajkaimról a megmaradt cseppeket, majd a flakont visszateszem a hűtőbe. Nemrég keltem, még öt perce sincsen és szomjazok. Fogalmam sincs, honnan ez a hatalmas szomjúság, anyám sosem volt szomjas egy kiadós alvás után, én mégis. Ráadásul a délután folyamán húztam a lóbőrt, ami jelen körülmények között egyáltalán nem hiányzott. Nem baj. Legalább estére kipihent leszek, mikor is majd be kell vonulnom az étterembe robotolni. Sajna, jobb helyre nem vettek fel, úgy értem olyan helyre, ahol többet kereshetnék, de nem zavar. Már megszoktam Ted hatalmas, kopasz fejét, Arnie nyüzüge, kisfiús alkatát és Arleine égetően vörös szeplőit. Jó kis banda vagyunk mi, véleményem szerint, még akkor is, ha sokan nem bírják a képemet. Túl őszinte vagyok, na és? Valakinek annak is kell lennie, különben hol tartana a világ? Kétszínű emberek mászkálnának csak az utcákon, akik nem merik kifejteni véleményüket. Jaj, ne már! Sosem voltam az a típus. Inkább utáljanak azért, mert megmondom a frankót, mintsem szeressenek azért, mert a képükbe kamuzok. Nevetséges már az is, hogy ezt el kell magyaráznom.
Ahogy az aprócska nappaliba sétálok, megpillantom Sarah-t, azaz csak szőke loknijait, ugyanis a kanapén nekem háttal foglal helyet. Ravasz mosoly kúszik szám sarkába, míg odasétálok, majd nyakához hajolván finom csókot lehelek bársonyos bőrére. Bárcsak ne lenne ennyire ellaposodva az egész kapcsolat! Bárcsak fel lehetne hevíteni valamivel az egészet! Tudom, hogy nem az ő hibája az egész, vagyis nem csak az ő hibája, de hát főként én vagyok a ludas, amiért félrekeféltem, plusz néha korban még el is hanyagolom. Azt hiszem, rossz férj vagyok. Esetleg szimplán korán döntöttük el, hogy összeházasodunk. Áh, baromság. Huszonnyolc évesen hol lehet hamar dönteni az esküvőt illetően? Velem van a baj.
- Hogy aludtál? - Sarah vékonyan döngicsélő, kellemes hangszíne fülembe kúszik és felmelengeti bensőmet. Amint egy légtérbe kerülök vele, minden kételyem elszáll és biztos leszek abban, hogy jól döntöttem, mikor feleségül vettem.
- Jól. Bár, kicsit furcsa, hogy a délután közepén nyomott el az álom. - mondom, kezeimmel megtámaszkodok a kanapé háttámláján. - Mennem kell dolgozni. Későn jövök. - morgom monoton hangon magam elé, miközben a Tv képernyőjére fókuszálok, amiben egy főző show megy. Képtelennek érzem magam arra, hogy kimondjam az SZ betűs szót, ezért csak szájon csókolom feleségemet és egy kabátot kapván magamra, elhagyom a lakást.
Némi bűntudat ég lelkemben, amiért csak így elhúztam a csíkot otthonról, ráadásul hazudtam Sarah-nak... Épp én beszéltem az imént az őszinteségről. Mekkora seggfej vagyok! Nem is érdemlem meg ezt a nőt. Viszont mentségemre szóljon, hogy az ő érdekében nem szólok a délutánonkénti vadászataimról, mert azzal csak bajba sodornám. Számomra az ő épsége a legfontosabb.
Gőzöm sincs, hogyan keveredtem a katedrálishoz, talán gondolataim kereszttüzében történhetett, de ha már itt vagyok, körülnézek. Tekintetem körbejárja a hatalmas épület minden sarkát, de oda be nem teszem a lábam. Az kéne még! Helyette inkább elindulok a fák között, néhol még bokor is fellelhető. Mozgást hallok, majd árnyékokat vonaglani. Közelebb sétálok és már meg is pillantom az illetőt, aki épp most vág neki egy másik személyt a falnak. Megfeszített állkapcsokkal nyúlok bakancsomba, ahonnan egy kisebb tőrt kapok elő. A karó sajna otthon maradt, ezáltal lőttek is a pusztításnak. Mindegy, legalább hajtsam el innen ezt a dögöt és tartsam életben azt a szerencsétlent a falnál.
- Ó, Dory! Ez aztán a kellemetlen meglepetés. - mosolygom rá, miközben kezemben szorongatom fegyveremet. - Mit ártott neked szegény pára, azon kívül, hogy embernek született? - húzom el számat csalódottan, majd azonnal támadok is, még hozzá úgy, hogy nagy lendületet véve iramodok meg Dory felé. Ugyan túl gyors nem vagyok, de ahhoz talán épp eléggé, hogy elkapjam. A tőrt valahova gyomrába mártom, hacsak nem hárít.
Vissza az elejére Go down
DORY KAREN
vampire;;
vampire;;
DORY KAREN


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 30
Tartózkodási hely : Cross Akadémia

Katedrális Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katedrális   Katedrális EmptyHétf. Aug. 06, 2012 2:18 am

Katedrális Tumblr_m8b2weM5RV1rd5logo2_500

Eric Hemming




Óriási öröm jár át a szívemen amikor meglátom,hogy az az ember Eric Hemming vele egyszer már találkoztam, de akkor nagyon gyenge voltam, ezért menekülnöm kellet, de most nem fogja megúszni. Megfogom ölni és két ember lesz a vacsorám. Csak nézek rá nem válaszolok a kérdéseire de amikor rám támad akkor hátrébb ugrok, hogy ne érjen hozzám a tőrrel. Utána a olyan gyorsan termek előtte, hogy nem is látta reményeim szerint és teljes vámpír erőmből meglököm. Utána felugrok egy párkányra és onnan dühítem.
-Hogy van a feleséged? Ha jól akkor elintézem, hogy ne legyen. Mit tennél ha megölném? Sírnál? Ha igen akkor elkezdhetsz mert ő lesz a következő áldozatom! Mondtam neki és remélem, hogy ezzel feldühítettem.
-Vagy el is intézhetem, hogy ő is vámpír legyen. Mit gondolsz melyiket tegyem? Röhögök a képébe és letörök egy fa deszkát és felé hajítom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katedrális Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katedrális   Katedrális Empty

Vissza az elejére Go down
 
Katedrális
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cross Academy  :: CHICHESTER :: BELVÁROS-
Ugrás: