Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cross Academy

...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
cross academy
CROSS ACADEMY
Üdvözöllek Chichesterben, ebben a varázslatos kis tengerparti városkában. Rengeteg szórakozási lehetőséget találhatsz magadnak, ha jobban szétnézel...A part a romantikus séták tökéletes színhelye, ahogyan az édes kis utcák, a kávézók...Azonban ha kérhetlek este ne nagyon mászkálj egyedül. (...) Városunk legnagyobb nevezetessége a Cross Akadémia, ami már több évszázad óta áll itt és viszi tovább hagyományait. Kétféle képzésre jelentkezhetnek a 15 és 22 év közötti diákok : éjszakai és nappali tagozatra. Az már más kérdés, hogy kit melyikre vesznek fel... Mindenki tudja, hogy valami nincs rendjén. Legalábbis azok, akik egy picit odafigyelnek az apróbb jelekre. Egy-két diák eltűnik és soha nem kerül elő, mások pedig hirtelen nappali tagozatról az éjszakaira váltanak. Mellesleg a két szakra járó diákok sosem érintkezhetnek. Furcsábbnál furcsább dolgok. És kik azok, akik éjszakánként furcsa egyenruhát viselve járkálnak az iskola körül vagy éppen az udvarán? Ha közelebb jössz elárulom a titkot.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
WELCOME


pureblood: 9

vampire: 8

student: 5

guardian: 6

school staff: 1

hunter: 4

outsider: 0






STAFF


Taissa Lowell

Esther Flemming

Adam Holloway
CHATBOX


CREDITS


A „Cross Academy” oldal alapja a Vampire Knight c. anime, de a történetet nem követjük, csak a világleírás, csoportleírás és magának az iskolának, a működése egyezik meg. Az oldal egésze TAISSA LOWELL fejéből pattant ki és lett megalkotva.
PARTNERS



KÖNYVTÁR          - Page 2 Mini10

KÖNYVTÁR          - Page 2 Banner10

 

 KÖNYVTÁR

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
GINTARRÉ PARKER
student;;
student;;
GINTARRÉ PARKER


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Aug. 05.

KÖNYVTÁR          - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: KÖNYVTÁR    KÖNYVTÁR          - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 6:28 am

KÖNYVTÁR          - Page 2 Tumblr_m8qfxdRqvX1rvzialo4_250KÖNYVTÁR          - Page 2 Tumblr_m8qfxdRqvX1rvzialo9_250
Minde
my little prince

Minde mindig mellettem állt. Mindig kihúzott a bajból ami elég sokszor volt mert az esetek 98%-ában nem igazán gondoltam végig cselekedeteim esetleges végkimeneteleit. Ha ennek nem lesz jó vége akkor elvesztem a védelmezőm, a legjobb barátom, a bátyám, a mindenem. Mostmár nem lehet visszacsinálni ezt a dolgot, de lehet, hogy nem is akarom. De nem tagadom nem akarom visszacsinálni. Kissé úgy éreztem magamat mint azon a napon amikor majdnm meghaltam. Most éppen lebegtem a csendben, a nyugalomban miközben minden olyan gyorsan történt körülöttem. Akkor még nem tudtam, hogy belefulladok-e a folyóba vagy túlélem és minden rendben lesz.
Most ugyanezt éltem meg. Nem tudtam, hogy belehalok-e ebbe vagy csak egy kicsit zavaros emlék marad.
Minde és Becks. A leggyilkosabb páros az életemben. Becks aki a szintiszta tesztoszteron volt, de Minde meg... Minde a megtestesült megbízhatóság volt. Illetve mostmár. Mostmár, hogy kitálalt és tudok az életéről, a ’munkájáról és a feladatáról.

-Bekéreckedett az osztálykirándulásra....-mondtam megvonva a vállam. Becks-nek megvoltak a maga praktikái bár megmondom őszintén kicsit élveztem, hogy Becks ennyire odafigyel rám és ennyire próbálkozik bár zavart is mert belepofátlankodott ebbe a dologba ami most köztünk elkezdett kialakulni.
Vissza az elejére Go down
 
KÖNYVTÁR
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» KÖNYVTÁR
» KÖNYVTÁR

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cross Academy  :: THE SHOW MUST GO ON :: CROSS AKADÉMIA-
Ugrás: