Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cross Academy

...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
cross academy
CROSS ACADEMY
Üdvözöllek Chichesterben, ebben a varázslatos kis tengerparti városkában. Rengeteg szórakozási lehetőséget találhatsz magadnak, ha jobban szétnézel...A part a romantikus séták tökéletes színhelye, ahogyan az édes kis utcák, a kávézók...Azonban ha kérhetlek este ne nagyon mászkálj egyedül. (...) Városunk legnagyobb nevezetessége a Cross Akadémia, ami már több évszázad óta áll itt és viszi tovább hagyományait. Kétféle képzésre jelentkezhetnek a 15 és 22 év közötti diákok : éjszakai és nappali tagozatra. Az már más kérdés, hogy kit melyikre vesznek fel... Mindenki tudja, hogy valami nincs rendjén. Legalábbis azok, akik egy picit odafigyelnek az apróbb jelekre. Egy-két diák eltűnik és soha nem kerül elő, mások pedig hirtelen nappali tagozatról az éjszakaira váltanak. Mellesleg a két szakra járó diákok sosem érintkezhetnek. Furcsábbnál furcsább dolgok. És kik azok, akik éjszakánként furcsa egyenruhát viselve járkálnak az iskola körül vagy éppen az udvarán? Ha közelebb jössz elárulom a titkot.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
WELCOME


pureblood: 9

vampire: 8

student: 5

guardian: 6

school staff: 1

hunter: 4

outsider: 0






STAFF


Taissa Lowell

Esther Flemming

Adam Holloway
CHATBOX


CREDITS


A „Cross Academy” oldal alapja a Vampire Knight c. anime, de a történetet nem követjük, csak a világleírás, csoportleírás és magának az iskolának, a működése egyezik meg. Az oldal egésze TAISSA LOWELL fejéből pattant ki és lett megalkotva.
PARTNERS



Victorie Pierce furcsa kis élete Mini10

Victorie Pierce furcsa kis élete Banner10

 

 Victorie Pierce furcsa kis élete

Go down 
SzerzőÜzenet
Victorie Pierce

Victorie Pierce


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Dec. 17.

Victorie Pierce furcsa kis élete Empty
TémanyitásTárgy: Victorie Pierce furcsa kis élete   Victorie Pierce furcsa kis élete EmptyHétf. Dec. 17, 2012 5:01 am

Victorie Pierce
~Akik eddig sem szerettek azok ez után sem fognak. Törődj bele; nem szerethet mindenki.~
becenév: Vic
kor:Tizennyolc
csoport:Vampire
titulus:Sexy vampire girl
jellem:Nem sok mindent tudok magamról mesélni. És mihelyt nem akarok senkit sem megilyeszteni nem is fogok mesélni.
születési hely:Los Angeles
Los Angelesben születtem. Akkor még teljesen normális életem volt és nem tudtam semmit se a természet feletti lényekről. talán jobb is volt így.... Általában ott voltam minden fantasztikus bulin és hazudnék ha azt mondanám, hogy nem keveredtem bele a "rossz balhékba". Rászoktam a piára, drogra és sorolhatnám tovább. Nem voltam büszke a múltamra, de még inkább nem vagyok büszke a mostani életemre. - oké ,most mindenki furcsán nézhet rám, de ha vártok egy csöpp kis percet akkor elmesélem. - Egyik este, mint mindig most is mentem az évszázad legjobb Szilveszteri bulijára. haza felé vak sötétség volt, senki nem látott semmit, mert éppenséggel el ment az áram és az utca nem volt kivilágítva. Mindenki a telefonja fényével botorkált haza felé. Én félelmemben siettem hazafelé. Pechemre elestem egy kőbe, a lábam szárán a bőr felszakadt és ömlött belőle vér. Nem láttam semmit mert a telóm tönkre ment és senki sem volt körülöttem még is azt hallottam mintha valaki közelítene felém. Ilyedten kezdtem kapálózni mire furcsa érzést éreztem a nyakamon. Pár pillanat múlva semmit sem láttam, minden elsötétűlt.
Másnap reggel egy hálószobában ébredtem, de nem az enyémben. Nagy nehezen fel kelltem és nem éreztem semmit csak azt, hogy a fejem szörnyen hasogat. Be akartam menni a fürdőbe, hogy lemossam az arcomat meg a nyakamat mert csúron vér volt és.... és egy férfi alakot láttam meg a zuhany függöny mögött. Én erre hatalmasat síkitottam és futottam az ajtó felé, de a férfi egy pillanat alatt ott termett mellettem. A szemfogai kint vannak. ~lehet, hogy amiket anyám mesélt az igaz? vámpírok tényleg léteznek? és ő is az?~ Gondoltam magamban.
Mintha a gondolatomban olvasna azt felelte, hogy ő vámpír és azon az estén én is vámpír lettem.
*pár hónap elteltével*
Habár először nehezen fogadtam el az, hogy mi vagyok, de mostmár egész jól belejöttem. Los Angelest el hagytam és új életet kezdtem. Rá szoktam a vámpír vérre. Viszont rájöttem, hogy mivel el hagytam L.A-t azért kellene egy suliba is járnom. Találtam egy remek kis Akadémiát és be is íratkoztam.
Az már más kérdés, hogy itt hogy alakul az életem, de majd meglátjuk.
Kitti;;Tizenhat;; Selena Gomez
Vissza az elejére Go down
 
Victorie Pierce furcsa kis élete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cross Academy  :: KARAKTERALKOTÁS :: KARAKTERALKOTÁS :: FÉLKÉSZ LAPOK-
Ugrás: