Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cross Academy

...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
cross academy
CROSS ACADEMY
Üdvözöllek Chichesterben, ebben a varázslatos kis tengerparti városkában. Rengeteg szórakozási lehetőséget találhatsz magadnak, ha jobban szétnézel...A part a romantikus séták tökéletes színhelye, ahogyan az édes kis utcák, a kávézók...Azonban ha kérhetlek este ne nagyon mászkálj egyedül. (...) Városunk legnagyobb nevezetessége a Cross Akadémia, ami már több évszázad óta áll itt és viszi tovább hagyományait. Kétféle képzésre jelentkezhetnek a 15 és 22 év közötti diákok : éjszakai és nappali tagozatra. Az már más kérdés, hogy kit melyikre vesznek fel... Mindenki tudja, hogy valami nincs rendjén. Legalábbis azok, akik egy picit odafigyelnek az apróbb jelekre. Egy-két diák eltűnik és soha nem kerül elő, mások pedig hirtelen nappali tagozatról az éjszakaira váltanak. Mellesleg a két szakra járó diákok sosem érintkezhetnek. Furcsábbnál furcsább dolgok. És kik azok, akik éjszakánként furcsa egyenruhát viselve járkálnak az iskola körül vagy éppen az udvarán? Ha közelebb jössz elárulom a titkot.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
WELCOME


pureblood: 9

vampire: 8

student: 5

guardian: 6

school staff: 1

hunter: 4

outsider: 0






STAFF


Taissa Lowell

Esther Flemming

Adam Holloway
CHATBOX


CREDITS


A „Cross Academy” oldal alapja a Vampire Knight c. anime, de a történetet nem követjük, csak a világleírás, csoportleírás és magának az iskolának, a működése egyezik meg. Az oldal egésze TAISSA LOWELL fejéből pattant ki és lett megalkotva.
PARTNERS



Sleeping With Sinners Mini10

Sleeping With Sinners Banner10

 

 Sleeping With Sinners

Go down 
SzerzőÜzenet
MAX MICHAELIS
pureblood;;
pureblood;;
MAX MICHAELIS


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Nov. 25.

Sleeping With Sinners Empty
TémanyitásTárgy: Sleeping With Sinners   Sleeping With Sinners EmptySzomb. Dec. 15, 2012 7:08 am

sleeping with sinners
are you ready for the demons?


Amióta csak az eszemet tudom, mindig is éreztem, hogy valami nincs velem rendben. Mindig is kitűntem a tömegből a szokásosnál nagyobb erőmmel és gyorsaságommal. Mindig is könnyen lehetett engem felbosszantani, éppen ezért mindenki, aki valaha kapcsolatba került a "rosszabbik" énemmel, azt állította, hogy belém bújt az ördög. Démonnak neveztek és eltaszítottak maguktól, mind az idegenek, mind a testvérem... Egyedül a nevelőapám tartott ki mellettem.
Igazából a nevelőapám sem a nevelőapám. Egy árvaházban élek az öcsémmel együtt, amit papok vezettek. Bryson atya volt az, aki a gondunkat viselte... És ő próbálta nekem bebizonyítani, hogy nem vagyok rossz... Csak ugyanolyan átlagos gyerek vagyok, mint a többiek. Mintha ez olyan egyszerű lett volna...
15 éves voltam, amikor először látni kezdtem őket. Mindenhol ott voltak, árnyak formájában, a nevemet suttogták... És ott voltak akkor is, amikor Astaroth először kezet emelt rám, és nem állították őt meg. Én tettem meg. A kék lángok tették.
A nevem Jason és a Sátán fia vagyok.




2012, Ashford.
Új tanév kezdődik a Saint Antoine High Schoolban, Anglia egyik legelitebb iskolájában. Ashfordot újra ellepték a világ legkülönfélébb pontjairól származó diákok, felzavarva ezzel a tengerparti városka csendjét. Az iskolai birtokot diákok százai lepik el, megosztva egymással a nyári emlékeiket.
De nem csak átlagos diákok lépték át az iskola kapuját. A Saint Antoine az ördögűzők, démonok és félvérek otthona. A több száz diáknak majdnem az egyharmada ördögűzőnek tanul, míg a démonok és féldémonok azt tanulják, hogyan éljenek átlagos emberekként és uralják a démoni felüket.

A diákok között ott van Jason Michaelis is, a Sátán fia. Ugyanúgy éli a diákok mindennapjait, mint a társai... Mit sem tudva arról, hogy valahol, Ashford egyik sötét sikátorában néhányan szervezkednek, hogy eltüntessék őt a föld színéről... És visszaküldjék oda, ahova az Egyház szerint való: a pokolba.


Vissza az elejére Go down
SWSadmin
Vendég




Sleeping With Sinners Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sleeping With Sinners   Sleeping With Sinners EmptyKedd Jan. 29, 2013 1:55 am

SLEEP WITH THE SINNERS

CANNON LISTA - KERESETT KARAKTEREK - FAJLEÍRÁSOK

21. 12. 2012., London.
A város fölött sötét felhők gyűltek, az eső szakadt, a viharos szél fákat csavart ki. A várost sötétség borította, az emberek rettegve húzódtak el a pincéikbe és imádkoztak. Az egész világon eluralkodott a pánik, mindenki várta a halált... Aztán a felhők szétoszlottak, a telihold sápadt fényével bevonta a várost. A szél elhalkult, az eső elállt. Az óra éjfélt ütött és mindenki elfelejtette, hogy december 21. volt az állítólagos világvége.

2013, Ashford.
Az elhagyatott tengerparti városkában újra felkelt a nap, aminek az első sugaraival együtt új emberek jelentek meg a városban. A régi lakók csodálkozva nézték őket és rettegve húzódtak el tőlük. Volt bennük valami furcsa, természetfeletti, ami elijesztette őket. Az érkezők birtokba vették a várost, boltokat nyitottak, élik a mindennapi életüket és úgy tesznek, mintha mindig is itt lettek volna. Senki sem ismeri őket, senki sem tud róluk semmit. Egyszerűen csak vannak.
A városban fura dolgok történnek: megmagyarázatlan gyilkosságok, eltűnések, rablások. Az emberek kezdenek rettegni, néhányan nyomozásba is kezdenek. Vajon a titokzatos idegeneknek van valami közük mindehhez, vagy ez csak véletlen egybeesés?

by meta of atf
Vissza az elejére Go down
 
Sleeping With Sinners
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cross Academy  :: ALAPOK :: TÁRSOLDALAK-
Ugrás: