Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cross Academy

...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
cross academy
CROSS ACADEMY
Üdvözöllek Chichesterben, ebben a varázslatos kis tengerparti városkában. Rengeteg szórakozási lehetőséget találhatsz magadnak, ha jobban szétnézel...A part a romantikus séták tökéletes színhelye, ahogyan az édes kis utcák, a kávézók...Azonban ha kérhetlek este ne nagyon mászkálj egyedül. (...) Városunk legnagyobb nevezetessége a Cross Akadémia, ami már több évszázad óta áll itt és viszi tovább hagyományait. Kétféle képzésre jelentkezhetnek a 15 és 22 év közötti diákok : éjszakai és nappali tagozatra. Az már más kérdés, hogy kit melyikre vesznek fel... Mindenki tudja, hogy valami nincs rendjén. Legalábbis azok, akik egy picit odafigyelnek az apróbb jelekre. Egy-két diák eltűnik és soha nem kerül elő, mások pedig hirtelen nappali tagozatról az éjszakaira váltanak. Mellesleg a két szakra járó diákok sosem érintkezhetnek. Furcsábbnál furcsább dolgok. És kik azok, akik éjszakánként furcsa egyenruhát viselve járkálnak az iskola körül vagy éppen az udvarán? Ha közelebb jössz elárulom a titkot.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
WELCOME


pureblood: 9

vampire: 8

student: 5

guardian: 6

school staff: 1

hunter: 4

outsider: 0






STAFF


Taissa Lowell

Esther Flemming

Adam Holloway
CHATBOX


CREDITS


A „Cross Academy” oldal alapja a Vampire Knight c. anime, de a történetet nem követjük, csak a világleírás, csoportleírás és magának az iskolának, a működése egyezik meg. Az oldal egésze TAISSA LOWELL fejéből pattant ki és lett megalkotva.
PARTNERS



Chechester belvárosa - bevásárlóközpont: Becks & Leya;; Mini10

Chechester belvárosa - bevásárlóközpont: Becks & Leya;; Banner10

 

 Chechester belvárosa - bevásárlóközpont: Becks & Leya;;

Go down 
SzerzőÜzenet
CATALEYA WINDS
pureblood;;
pureblood;;
CATALEYA WINDS


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : chichester

Chechester belvárosa - bevásárlóközpont: Becks & Leya;; Empty
TémanyitásTárgy: Chechester belvárosa - bevásárlóközpont: Becks & Leya;;   Chechester belvárosa - bevásárlóközpont: Becks & Leya;; EmptySzomb. Szept. 29, 2012 7:15 am

Chechester belvárosa - bevásárlóközpont: Becks & Leya;; Cataleya3

' Becks;;
| my dearest hunter |


Nem hinném, hogy rajonganunk kell egymásért, csak mert összejöttünk egymással egyszer vagy többször. Az ilyen vad játékokra is szüksége van az embernek és a vámpírnak is. Neki is és nekem is. A fejemben őrült módjára sikoltó vészcsengőt egyszerűen csak elkussoltattam. A szexre akartam figyelni, nem pedig arra, hogy: vadááááááász! Azt hiszem, amíg én nem támadok, addig ő sem fog, és ez így korrekt és normális a mi világunkban.
A válaszára szélesen elmosolyodtam. Igazán kívántam egy a férfit, pedig messze nem az én korosztályom volt, de hát, sosem titkoltam, hogy kedvelem a fiatalabbakat. Arról nem is beszélve, hogy a mesterségétől eltekintve ő is halandó. Valahogy mindig is vonzottak, persze nem vérük miatt, legalábbis ebben az értelemben, nem. Volt abban valami izgalmas, hogy törékenyebbek, mint én. Egy saját fajtám bélivel is kezdhettem volna, valószínűleg a szüleim is jobban értékelték volna, az első pillanatban, de hát… én már csak ilyen lázadó lélek vagyok!
Mielőtt megcsókolhatott volna, lehúztam a pólóját. Tökéletesen feleslegessé vált, már most is. A próbafülkében lévő keskeny padra dobtam, ahol a táskám és az a ruha volt, amiben idáig jöttem. Végül ajkai ismét találkoztak az enyémekkel, nyelvemmel pedig az ő szájában jártam. Nagyon is jól csókolt. Ujjaim a kócos tincsek közé siklottak a csók alatt. Éreztem a kezét az oldalamon. Bizsergett a bőröm, kezdtem egyre inkább belemelegedni.
Egyik kezemmel végigsimítottam a hátán, majd az oldalán, aztán a nadrágjának sliccét húztam le, és oldottam ki a gombját. A zsebében éreztem a pisztolyt, de nem foglalkoztam vele. Sokkal inkább érdekelt más, éppenséggel Becks saját fegyvere. Egy laza mozdulattal lelöktem a csípőjéről a nadrágot, majd az ágyékomat finoman hozzányomtam az övéhez. A hátam még mindig a falnak volt döntve, rajtam volt még a melltartóm és a bugyim is. Ennél tovább nem haladtam viszont, csak élveztem a – most már – sokadik csókunkat. Őszintén kíváncsi voltam, hogyan akarja folytatni.
Vissza az elejére Go down
 
Chechester belvárosa - bevásárlóközpont: Becks & Leya;;
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cross Academy  :: LIVIN' IN MY OWN WORLD :: +18-
Ugrás: