Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cross Academy

...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
cross academy
CROSS ACADEMY
Üdvözöllek Chichesterben, ebben a varázslatos kis tengerparti városkában. Rengeteg szórakozási lehetőséget találhatsz magadnak, ha jobban szétnézel...A part a romantikus séták tökéletes színhelye, ahogyan az édes kis utcák, a kávézók...Azonban ha kérhetlek este ne nagyon mászkálj egyedül. (...) Városunk legnagyobb nevezetessége a Cross Akadémia, ami már több évszázad óta áll itt és viszi tovább hagyományait. Kétféle képzésre jelentkezhetnek a 15 és 22 év közötti diákok : éjszakai és nappali tagozatra. Az már más kérdés, hogy kit melyikre vesznek fel... Mindenki tudja, hogy valami nincs rendjén. Legalábbis azok, akik egy picit odafigyelnek az apróbb jelekre. Egy-két diák eltűnik és soha nem kerül elő, mások pedig hirtelen nappali tagozatról az éjszakaira váltanak. Mellesleg a két szakra járó diákok sosem érintkezhetnek. Furcsábbnál furcsább dolgok. És kik azok, akik éjszakánként furcsa egyenruhát viselve járkálnak az iskola körül vagy éppen az udvarán? Ha közelebb jössz elárulom a titkot.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
WELCOME


pureblood: 9

vampire: 8

student: 5

guardian: 6

school staff: 1

hunter: 4

outsider: 0






STAFF


Taissa Lowell

Esther Flemming

Adam Holloway
CHATBOX


CREDITS


A „Cross Academy” oldal alapja a Vampire Knight c. anime, de a történetet nem követjük, csak a világleírás, csoportleírás és magának az iskolának, a működése egyezik meg. Az oldal egésze TAISSA LOWELL fejéből pattant ki és lett megalkotva.
PARTNERS



szex and the beach ~Eric & Esther~ Mini10

szex and the beach ~Eric & Esther~ Banner10

 

 szex and the beach ~Eric & Esther~

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
ESTHER FLEMMING
pureblood;;
pureblood;;
ESTHER FLEMMING


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 31

szex and the beach ~Eric & Esther~ Empty
TémanyitásTárgy: szex and the beach ~Eric & Esther~   szex and the beach ~Eric & Esther~ EmptyKedd Aug. 21, 2012 1:13 am

Kihasználás? Lehet, de ha már nincs más dolgom az unatkozáson kívül akkor nem tudok mit csinálni elfogadom. Különben is szeretem az embereket és a társaimat kihasználni, nem vagyok az az erkölcsös vámpír. Sajnálom, de ez így van. Mondjuk ilyet még nem csináltam, hogy megismerkedtem valakivel és már is, de egyszer ebbe is bele kell kezdeni.
Tehát egész délelőtt azt nézegettem, hogy mit is vegyek fel és a leglengébb ruhám mellett döntöttem.  Ahogy felvettem a függőlegesen csíkos inget odaálltam a tükör elé. Egy féloldalas mosolyt eresztettem meg és kigomboltam a két felső gombot, hogy még jobban nézzen ki. Mikor ezzel végeztem, hümmentve hátat fordítottam és még egy kicsit eldőltem az ágyamban. Néha rá pillantottam az órámra, hogy mennyi az idő. Kicsit sem voltam nyugtalan semmi görcs nem volt bennem. Sőt inkább vártam, hogy végre ne unatkozzak.
Miközben vártam még el is bóbiskoltam, nem sokat pihentettem szemeimet mert olyan tíz perc múlva ki is pattantak. Nyújtóztam még egyet majd én is kikecmeregtem az ágyamból. Nem vittem magammal semmit, csak a kulcsomat. Séta közben párszor hátra simítottam a hajamat , de mindig visszacsúszott előre szóval semmi értelme sem volt.
Hamar odaértem mivel Eric szobája nem volt olyan messze és ez így pont jó volt. Kopogtattam hármat és utána vártam, hogy kinyissa az ajtót. Közben párszor halk kuncogás elhagyta a számat ugyanis elgondolkoztam azon, hogy miként üdvözöljem. Elég viccesek voltak számomra.



Tag: Eric  Words: 227  Notes: Bocsi, nem a legjobb és a leghosszabb de a kezdésben nem vagyok jó. >..<


A hozzászólást ESTHER FLEMMING összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 27, 2013 11:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down
ERIC J. STINSON
pureblood;;
pureblood;;
ERIC J. STINSON


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Aug. 19.

szex and the beach ~Eric & Esther~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: szex and the beach ~Eric & Esther~   szex and the beach ~Eric & Esther~ EmptyKedd Aug. 21, 2012 2:07 am

szex and the beach ~Eric & Esther~ Tumblr_m27xguuYMH1rntl15

Esther
Már körülbelül 2 órája az ösztöneimmel kűzdöttem. Egy nappali tagozatos lányt követtem. Édeskés illata volt szinte éreztem, hogy milyen íze lehet a vérének is. Meg akartam őt ölni. El akartam törni a nyakát és kifolyatni a vérét. Ölni akartam. Már éppen készültem gyorsítani a lépteimen, hogy utolérhessem és eltörhessem a nyakát amikor az egyik örző elég látványosan elém lépett.
Ő lesz a következő akit megölök. Halkan fölhördülve visszafordultam a szobám irányába. Bevágtam a hátam mögött az ajtót. Kinyitottam az ablakot, hogy kiszelőztethessem egy kicsit a fejemet és elfelejtsem az illatot.
Végülis nem a levegő hanem valami más vonta el a figyelmemet a vérről. Esther. Hogy pontosan milyen a kapcsolatom ezzel a lánnyal azt nehéz lett volna megmondani de hogy az őrületbe kergetett az biztos. Egy viszont biztos. Hogy körülbelül egy fél óra múlva hanyatt fogom dönteni itt a szobámban. Elmentem és lezuhanyoztam majd felvettem egy boxert meg egy inget amit nem gomboltam be. Eldőltem az ágyamon és kissé türelmetlenül vártam arra, hogy történjen már valami. Kopogtattak én meg a következő pillanatban már a nyitott ajtóban álltam. Jess kikerekedett szemekkel pislogott a boxeremre.
-Bejöhetek?-kérdezte.
-Most nem. Várok valakit..-mondtam csendesen és becsktam az ajtót. Kissé hangos léptekkel távozott a szőke exszurkoló lány. Úgy is fogalmazhatnék, hogy dübörgött a folyosó miatta. Visszadőltem az ágyamba és tovább vártam. Felemeltem a kezemet magam elé és lassan lángba borítottam a tenyeremet. Egy halvány mosoly jelent meg az arcomon. Ebben a pillanatban újra kopogtattak. Ökölbe szorítottam a kezemet és eltüntek a lángok. Felkeltem az ágyamról és odamentem. A zár halkan kattant és most végre azt az arcot láttam ott amit látni akartam. Hatalmas vigyor jelent meg az arcomon miközben félkézzel kinyúltam és a derekánál fogva behúztam a szobámba. Az ajtó mellett a falhoz nyomtam miközben bezártam az ajtót.
-Szia, szépségem.-köszöntöttem vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
ESTHER FLEMMING
pureblood;;
pureblood;;
ESTHER FLEMMING


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 31

szex and the beach ~Eric & Esther~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: szex and the beach ~Eric & Esther~   szex and the beach ~Eric & Esther~ EmptyKedd Aug. 21, 2012 9:12 am



Nem is vártam olyan sokat, hogy kinyissa az ajtót. Csípőre vágtam volna a kezemet, amikor megláttam az ajtóba a kigombolt ingben és a boxerben és meg is dicsértem volna, de ő a derekamnál fogva neki nyomott a falnak pontosan az ajtó mellé majd becsukta azt. Amint kattant a zár hümmentettem egyet majd egy kaján mosoly jelent meg az arcomon. Végig húztam arcán mutató ujjamat, de még mindig nem mondtam semmit. Aztán jó párszor végig futtattam szemeimet testén. Mit mondhatnék tetszett a látvány. Persze a kéz hadműveletem sem maradt el. Ugyan azzal a mutató ujjammal a boxerétől a hasfalán keresztül végig simítottam rajta. Lehunytam szemeimet majd sóhajtottam.
- Azt hittem majd valami jobb helyzetben talállak Cuncimókus. Tudod valami szexibbe.-megforgattam szemeimet és egy halovány mosolyt is megeresztettem. Elléptem tőle, persze úgy, hogy a testünk összeért majd az ágya fel vettem az irányt. Hajtott a kiváncsiság mennyire kényelmes az ágya. Hát nehogy már csak akkor tudjam meg, amikor belekezdünk jobb mindenről előbb megbizonyosodni. De amint leültem és végig húztam kezemet, megnyugodtam, hogy kényelmes lesz. Ez van, kényes vagyok a dolgokra, de nagyon. Nem hiába nem adtam oda Neronak magam ő olyan barát féleség és a barátokkal nem játszadozok. Ericet meg annyira nem ismerem és így pont kapóra jött.
- Mi is a terved mára? Elfelejtettem. -elterültem az ágyon és közben végig őt néztem. Nem akartam róla levenni a tekintetemet, egy azért mert vonzónak találtam kettő, meg úgy szimplán nem akartam szem elől veszíteni. Aztán gondoltam egyet és fel keltem az ágyról majd közelebb sétáltam hozzá. Nem olyan gyorsan, szép nyugodt tempóba és amikor odaértem elé, megfogtam mind a két oldalt az ingjét és közelebb húztam magamhoz. Pár milliméter választott el minket egymáshoz. Nem csókoltam meg csak hergeltem egy kicsit. Még sem akartam azt, hogy unalmas legyen a szex. Egy kicsit felhergeljük egymást és már is szenvedélyes lesz minden.

Tag: Eric Words: 303 Notes: ez már valamivel jobb. Razz
Vissza az elejére Go down
ERIC J. STINSON
pureblood;;
pureblood;;
ERIC J. STINSON


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Aug. 19.

szex and the beach ~Eric & Esther~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: szex and the beach ~Eric & Esther~   szex and the beach ~Eric & Esther~ EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 5:37 am

szex and the beach ~Eric & Esther~ Tumblr_m27xguuYMH1rntl15

Esther
Végig szemeit figyeltem miközben végigmért. Hiába nem mondott semmit biztos voltam abban, hogy sikerem van nála. Végülis miért ne lenne?
A megjegyzésére csak megvontam a vállamat és eleresztettem egy laza vigyort.
-Majd legközelebb bedobom magam, szépségem.-mondtam vigyorogva. Követtem a tekintetemmel. Nem igazán értettem mit csinál. Letesztelte, hogy elég jó-e a matracom. Végülis nem nagyon izgattam magamat emiatt mivel elégedettnek tünt.
-Hát. Majd valahogy eszedbe juttatom.-mondtam csendesen de egy hatalmas vigyorral az arcomon.
Csendesen figyeltem miközben visszasétált hozzám és hagytam, hogy odahúzzon magához. A derekára emeltem a kezemet majd a fenekére csúsztattam és egyenlőre finoman belemarkoltam.
Nem hiszem , hogy unatkoznánk nem olyannak tűnik akivel csak „betesz kivesz aztán csá” jelmondatú szex kivitelezhető.
Hergelni akar? Játszani? Hát legyen. Mindent a kedves kisasszonynak. A fenekénél fogva megemeltem és a combait az oldalaimhoz húztam és egy gyors mozdulattal magam és a fal közé préseltem. Az ajkaimat a nyakára tapasztottam és finoman megszívtam a bőrét. Félkézzel a feneke felé nyújtam de aztán inkább a bugyijához csúsztattam a kezemet és a fehérneműn keresztül végigsimítottam az érzékeny pontját.
-Szólj ha már rémlik valami a mai programról.-morogtam bele a bőrébe. Az oldalánál felgyűrtem a ruháját.

ne haragudj hogy ilyen nagyon rövid de nem tudtam rendesen megfogalmazni és már egy pár napja ötlettelenségben szenvedek ://
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





szex and the beach ~Eric & Esther~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: szex and the beach ~Eric & Esther~   szex and the beach ~Eric & Esther~ Empty

Vissza az elejére Go down
 
szex and the beach ~Eric & Esther~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cross Academy  :: LIVIN' IN MY OWN WORLD :: +18-
Ugrás: