Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cross Academy

...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
cross academy
CROSS ACADEMY
Üdvözöllek Chichesterben, ebben a varázslatos kis tengerparti városkában. Rengeteg szórakozási lehetőséget találhatsz magadnak, ha jobban szétnézel...A part a romantikus séták tökéletes színhelye, ahogyan az édes kis utcák, a kávézók...Azonban ha kérhetlek este ne nagyon mászkálj egyedül. (...) Városunk legnagyobb nevezetessége a Cross Akadémia, ami már több évszázad óta áll itt és viszi tovább hagyományait. Kétféle képzésre jelentkezhetnek a 15 és 22 év közötti diákok : éjszakai és nappali tagozatra. Az már más kérdés, hogy kit melyikre vesznek fel... Mindenki tudja, hogy valami nincs rendjén. Legalábbis azok, akik egy picit odafigyelnek az apróbb jelekre. Egy-két diák eltűnik és soha nem kerül elő, mások pedig hirtelen nappali tagozatról az éjszakaira váltanak. Mellesleg a két szakra járó diákok sosem érintkezhetnek. Furcsábbnál furcsább dolgok. És kik azok, akik éjszakánként furcsa egyenruhát viselve járkálnak az iskola körül vagy éppen az udvarán? Ha közelebb jössz elárulom a titkot.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
WELCOME


pureblood: 9

vampire: 8

student: 5

guardian: 6

school staff: 1

hunter: 4

outsider: 0






STAFF


Taissa Lowell

Esther Flemming

Adam Holloway
CHATBOX


CREDITS


A „Cross Academy” oldal alapja a Vampire Knight c. anime, de a történetet nem követjük, csak a világleírás, csoportleírás és magának az iskolának, a működése egyezik meg. Az oldal egésze TAISSA LOWELL fejéből pattant ki és lett megalkotva.
PARTNERS



SHIPPER ÁLA LIBERTY Mini10

SHIPPER ÁLA LIBERTY Banner10

 

 SHIPPER ÁLA LIBERTY

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
LIBERTY SMITH
student;;
student;;
LIBERTY SMITH


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jul. 30.

SHIPPER ÁLA LIBERTY Empty
TémanyitásTárgy: SHIPPER ÁLA LIBERTY   SHIPPER ÁLA LIBERTY EmptyKedd Júl. 31, 2012 8:23 am


Miss independent Miss self-sufficient Miss keep your distance Miss unafraid Miss out of my way Miss don't let a man interfere Miss on her own Miss almost grown Miss never let a man help her off her throne Miss fuckoff

liberty j. smith


about her

a nevem libby. nem liberty, LIBBY. tizenkilenc vagyok és a cross-ra járok, de igazából akárhova járhatnék. csak anyámnak nem felel meg minden suli, ez neki megfelelően puccos és engem is eltett láb alól. apám katona. volt, vagyis hát nem lehet tudni, mivel állítólag akció közben eltűnt négy éve. szerintem ez óriási baromság, tutira valami olyat látott, amit nem kellett volna és putty, eltették láb alól. ha már az összeesküvéseknél tartunk, egyesek szerint teljesen megrögzött és fanatikus vagyok, ha a nagy természetfelettire kerül a sor. nem érdekel, hogy mit gondolsz: vámpírok léteznek. minek beszélünk róluk annyit, ha nem lennének? áh, mindegy, nem veled fogom ezt megvitatni. itt szinte mindenki olyan gyökér. néhány szerencsétlent sikerült összeszednem és velük együtt zenélek. mondtam már, hogy énekelek? a gitáros szerint olyan a hangom, mint egy harminc éves láncdohányosnak. olyan kedvesek velem az emberek. várjunk csak, te mit akarsz tőlem?.
facts

*tényleg olyan a hangom, mint egy dohányosnak


*igen, imádok cigizni


*enyém legyen az utolsó szó


*utálok ebben a porfészekben lenni, amit egyesek cross akadémiának becéznek


*nagy a valószínűsége, hogy téged sem bírlak, de ez általában kölcsönös, tudom, hogy legszívesebben rám se néznél


*egyszer elszöktem otthonról


*néha tényleg bunkó vagyok… bocs, előre is


*mielőtt ide kerültem, részt vettem egy feminista mozgalomban


*tavaly véletlenül bevertem egy srác orrát a tálcával a menzán, mert tolakodott


relationships


talán te?. na de miért?.

vagy te?. na de miért?.

esetleg te?. na de miért?.


TEMPLATE MADE BY SEE ME FLY ! OF ATF. NO STEALING.



Kód:
<div style="width: 240px; background-image: url(http://i30.tinypic.com/2zxtjlv.jpg); background-repeat: repeat; padding: 10px; border: 2px solid #292929">
<div style="width: 200px; background-color: #ffffff; padding: 5px;">
<div style="font-family: georgia; font-size: 20px; color: #48a3f0; font-weight: bold; font-style: italic; letter-spacing: -2px; line-height: 100%">name & libby</div>
<div style="width: 200px; height: 75px; overflow: auto; font-family: georgia; font-size: 10px; color: #808080; line-height: 95%; text-align: justify; text-transform: lowercase">
</div></div></div>
Vissza az elejére Go down
OSCAR MARQUEE
guardian;;
guardian;;
OSCAR MARQUEE


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jul. 30.

SHIPPER ÁLA LIBERTY Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHIPPER ÁLA LIBERTY   SHIPPER ÁLA LIBERTY EmptyKedd Júl. 31, 2012 11:17 pm



oscar & libby

ó, kedves Libby. szeretem, amikor a vámpírokról rizsázol nekem, mintha mindent tudnál róluk és elképesztően meglep, hogy mennyire képben vagy csak azt nem tudod, hogy a kedves éjszakás tanoncok is azok. pedig úgy elmondanám egy éjszaka, amikor éppen vodkásüveggel a kezünkben füstöljük ki magunkból a világ okozta sérelmeket. ha nem is mondhatom el a nagy titkot, egyben biztos lehetsz : én mindig vigyázni fogok rád. hogy miért ? mivel azt hiszem belehalnék ebbe a világba, ha eltűnnél.
Vissza az elejére Go down
 
SHIPPER ÁLA LIBERTY
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» SHIPPER ÁLA MELANIE

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cross Academy  :: KARAKTERALKOTÁS :: JEGYZETEK :: COLOURS OF THE WIND-
Ugrás: